Rate this post

גגות ורעפים

גג רעפים, סוגים ויתרונות

בשנים האחרונות גילו ישראלים רבים את היתרונות הרבים שיש לגגות רעפים על פני גגות סטנדרטיים.

אם אתם מתלבטים בשאלה אם כדאי לכם לקרות את הגג שלכם ברעפים, כדאי שתכירו את היתרונות האלה לפני שאתם מחליטים.

הבחירה ברעפים נראית לכאורה פשוטה: הם יפים יותר מגגות סטנדרטיים, ומעניקים לבית מראה חמים וכפרי.
הם מאפשרים ניצול חלל הגג בתכנון מתאים, מאפשרים בידוד טוב יותר של הבית, ושוב – המראה יפה יותר.

בית עם רעפים

גגות הרעפים יתרונות חשובים מלבד יופיים:

המבנה שלהם מנקז את מי הגשמים מגג הבית מיד עם הגיעם לשם; הם חסיני אש ועמידים בפני שריפות, עמידותם בפני פגעי מזג האוויר חוסכת לנו כסף רב, משום שאין צורך להחליפם בתדירות גבוהה, והחשוב אולי מכול בארץ חמה כשלנו – הם מבודדים את הבית ושומרים על טמפרטורה נעימה בתוכו.

איך תדעו איזה רעפים המתאימים לכם?

כיום שופע השוק הישראלי סוגים שונים של רעפים, וחשוב לבחור את הרעף הטוב ביותר לגג שלך!

ייעוץ במקום ותצוגה עם מגוון רחב של סוגי רעפים ורעפים בצבעים שונים.

במרכז העץ כמיסה, תוכלו לשבת עם המומחים שלנו, ניתן להגיע עם האדריכל או המעצב, לחזות בתצוגה המגוונת והגדולה אצלינו לנוחיותך. במקום ניתן לקבל את כל המידע הרלוונטי לגבי סוגי הרעפים השונים, יתרונות חסרונות, זמני אספקה והמלצות. ניתן לתת מפרט מבעל מקצוע או קבלן כדי לקבל הצעה קונקרטית לגג שלך, או לחילופין לקבל המלצה של בעלי מקצוע בעלי וותק ונסיון מוכח.

זקוקים לגגות ורעפים? אצלנו בכמיסה מגוון רחב של גגות ורעפים,

!צלצלו: 1-700-700-425 

סוגי רעפים נפוצים:

רעפי חרס, רעפי בטון, רעפי שינגלס ורעפי פלדה. כשאתם מגיעים לשלב בחירת הרעפים, חשוב שתכירו אותם על שמותיהם השונים – ובעיקר חשוב שתכירו את תכונותיה.

רעפי פלדה

רעפים עמידים ביותר, עשויים פלדה מגולוונת מצופה בשבבי קרוואץ ,מעולים לבנייה ירוקה,נמכרים במגוון של צבעים,קלי משקל, עמידים בפני אש ובפני פגעי מזג האוויר (אש, כפור ורוחות במהירות גבוהה).

רעפי חרס

רעפי חרס

עפי מסורתיים בעלי מראה חמים.

אנחנו מציעים לכם מגוון סוגים של רעפי חרס לבחירתכם במגוון רחב של גוונים: רעפי טרה רוסה / קוניאל / בורכה, רעפים קלאסיים בדגמים שונים, כגון רעפי מרסיי או פורטוגזי.  מגוון שילובי צבע לרשותך בתצוגה.

רעפי בטון, אקרשטיין

פופולריים,תוצרת ישראל,מגיעים במגוון צבעים ותצורות.

רעפי אקרשטיין מגיעים בתצורת גל נמוך או גל גבוהה. ונפוצים בשוק הישראלי.

Linalux – לינלוקס

לוח גלי ביטומני מצופה באגריגט ונמכרים במגוון של צבעים. קלי משקל, ומאפשרים כיסוי גגות מהיר בזמן קצר. מתאימים במיוחד להחלפת גגות קיימים. ניתן להניח החל משיפוע נמוך של 15% בלבד.

תכנון גגות רעפים ובחירת הפיתרון הנכון לג

איך מחשבים עלויות של בניית גג רעפים? מה יכול להוזיל ומה יכול לייקר את בניית הגג? מה ההבדלים בין ההגנות השונות שמספקים סוגי הרעפים השונים? מהם הפרמטרים שצריך להביא בחשבון כשמתכננים גג כזה? מה עלולות להיות הבעיות שכדאי לצפות מראש? אלו רק חלק מהשאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם בשלב התכנון.

אנחנו בכמיסה מזמינים אותך להגיע אלינו כדי להכיר את הנושא מקרוב ובליווי אישי של המומחים שלנו. נשמח לשבת אתך ולהציג לך את הסוגים השונים של הרעפים, לייעץ לך מתוך הניסיון המקצועי הממושך שלנו, לתת לך להתרשם מקרוב מהמגוון הגדול של הרעפים שלנו, ולעזור לך לבחור בהתאם לצרכים ולהעדפות ובהתאם למבנה הבית שלכם ולמיקומו. תכנון נכון מראש בליווי אישי של המומחים שלנו יבטיח לכם שהבית שלכם יקבל את הכיסוי המתאים לו, ושאתם תקבלו את ההגנה שאתם זקוקים לה בהתאם לטעמכם בעיצוב.

אילו דברים עליכם להביא בחשבון כשאתם מתכננים גג רעפים? מיקום הבית ומזג האוויר השורר באזורכם במשך השנה, שיפוע הגג (מתון או תלול), אם מתחת לגג שלכם יש עליית גג, אם יש חלונות בגג, מהם האלמנטים המוצבים על הגג שלכם – דוד שמש, קולטנים, צלחות לוויין ועוד. כדאי לדעת מה גודל השטח שיכוסה ברעפים ומה המבנה שלו. או לחילופין לבוא עם תוכנית של הבית.

רוצה הצעת מחיר לגג ללא התחייבות? טלפון אחד לכמיסה, ותוכלו לקבל מס' הצעות מבעלי מקצוע בעל רקורד מוכח, ולא פחות חשוב, מתן שירות טוב ומקצועיות.

זקוקים לגגות ורעפים? אצלנו במרכז העצים כמיסה מגוון רחב של גגות ורעפים.